HABER

DÜŞMANI ATEŞTEN ÖFKEMİZE KURBAN EDECEĞİZ

DÜŞMANI ATEŞTEN ÖFKEMİZE KURBAN EDECEĞİZ

Kürtlere her türlü faşist uygulamayı reva gören katliamcı türklere cevabımız ateşten öfke olacak. Hiç birinize asla rahat vermiyeceğiz. Hergün biraz daha ateşin kavurucu sıcağında yaptıklarınızın hesabını tek tek vereceksiniz. 

02.07.202O tarihinde Gaziantep’in Ş.Kamil ilçesinde akp li iki faşiste ait şahsi araçlar inisiyatifimiz üyelerinde yakılarak küle döndürülmüştür.

08.07.2020 tarihinde Kocaeli İzmit’ te bulunan bir boya fabrikasını ateşe verdik. Çıkan yangın uzun süre söndürülememiş, dumanlardan etkilenen birçok kişi hastanelere kaldırılmıştır. 

08.07.2020 tarihinde Balıkesir Bandırma da askeri jet ana üssü alanında bulunan bir çevreyi ateşe vererek askerler arasında panik yarattık. Bu yangın uzun sürmüş birkaç sürekli devam etmiştir. Askerler ateş ve duman arasında kalmışlardır. 

SOYKIRIM YAPANLARA KARŞI HER YERDE CEVAP VERECEĞİZ

SOYKIRIM YAPANLARA KARŞI HER YERDE CEVAP VERECEĞİZ

Ülkemizin her şehrini, ovasını, ağacını, evlerimizi uçaklarla bombalayan, pervasızca saldıran soykırımcı düşmana karşı hiç kimse kürtler olarak sessiz kalacağımızı sanmasın, her saldırınıza karşı tarihsel kinimizle gerektiği gibi cevap verileceğini herkes bilmelidir. Hiç ummadığınız zaman ve mekanda sizleri cehennem ateşine teslim edeceğiz. Onurlu ve şerefli her kürdün yegane erki bu soysuzlara karşı inisiyatifimizin gösterdiği yol ve yöntemle, sıradan bir kibrit ve çakmak ile düşmanın hayatını beterden daha beter hale getirmektir. Özgürlük onur sahibi, yediden yetmişe, kadın erkek, çocuk, genç, yaşlı  inisiyatif sahibi Kürtlerin omuzları ve emekleri üzerinde var olacak yarınlarda saklıdır. 

02.07.2020 tarihinde Gaziantep’in Araban ilçesinde sap balyaları yüklü bir tır inisiyatifimizce ateşe verilerek küle döndürülmüştür.

 07.07.202 tarihinde denizli de faşist bir şahsa ait bir otomobil inisiyatifimiz üyelerince yakılmış ve hurdaya çevrilmiştir.  

07.07.2020 tarihinde izmir de seyir halindeyken bir yolcu otobüsünü küle çevirdik. İçerde korku ve panik içerisinde kalan faşist türkler ne yapacaklarını şaşırak panikle kendilerini otobüsten zorla dışarı atmışlardır. Otobüs tamamiyle yanmış geriye sadece bir hurda yığını kalmıştır. 

 08.07.2020 tarihinde, Kocaeli’nin Gebze ilçesi Pelitli Köyü Mezarlığı yanında bulunan bir geri dönüşüm tesisini ateşimizle harlayarak kül olmasını keyifle izledik. Yakılan ateş neticesinde fabrika işlenemez bir hale getirilmiştir.

CEHENNEM ATEŞİNİ YAŞATACAĞIZ

CEHENNEM ATEŞİNİ YAŞATACAĞIZ

Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak her zaman ve her yerde faşistlerin rahatını bozmaya, onları cehennem ateşlerinde yakmaya söz verdik. Artık bundan sonra yaptıkları her zulmün bir karşılığı olacağını misli ile yaşayarak öğreneceklerdir.

3.07.2020 tarihinde Kocaeli‘nin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren bir fabrikayı ateşe verdik. Çıkan ateş sonucunda fabrika tam anlamıyla kül oluncaya kadar yanmıştır. 

03.07.2020 tarihinde Bursanın organize sanayi bölgesinden bulunan bir fabrikayı inisiyatifimizin ateşine teslim ettik. Yangın uzun süre söndürülememiş ve fabrika tamamen yakılmıştır.

04.07.2020 tarihinde bursanın İnegöl ilçesinde bir faşiste ait lüks araç inisiyatimiz üyelerince ateşe verilmiştir. Özel otomobil hurdaya dönmüştür. 

 
05.07.2020 tarihinde İstanbul Arnavutköy de bulunan bir mobilya imalathanesini küle çevirdik. Bu yangında mobilya imalathanesinin bulunduğu 4 katlı bina dumanlar içinde bırakılmış, mobilya imalathanesi tümüyle yanmıştır.

05.07.2020 tarihinde  Denizli‘nin Merkezefendi ilçesinde bir şahsi araç inisiyatifimizce yakılarak küle döndürülmüştür. 

DÜN ÖZGÜRLÜK ATEŞİNİ GÖRDÜNÜZ YARIN DAHA DA YANACAKSINIZ

DÜN ÖZGÜRLÜK ATEŞİNİ GÖRDÜNÜZ YARIN DAHA DA YANACAKSINIZ

Kürdistan’ faşist soykırım uygulayan barbar zihniyetin destekçileri müsiadlar tüsiadlar ve binlerce kürt düşmanı kurum, kişi kaçacak hiçbir yeriniz kalmadı. Bu ateşi siz yaktınız bedelini de en ağır şekilde ödüyeceksiniz. Özgürlük ve intikam ateşimiz her gün daha da büyüyerek yayılarak, özgür kürdün intikam ruhuyla her yerde ve her zaman sizi ve ailelerinizi, düşmana ait olan ne varsa yakıp yıkmaya devam edecektir. Bekleyin dahası kat be kat artarak sürecek

03.07.2020 tarihinde Ankara yenimahallede bulunan bir atık kağıt deposu yakılımıştır.

01.07.2020 tarihinde Bursada iki ayrı yerde birer saat arayla intikam ateşi yakılmıştır.

Bursa-istanbul yolunda bulunan plastik fabrikası ve deposu yakılmıştır. 6 dönümlük alanda kurulu fabrika tamamen küle dönmüştür.Yükselen siyah duman tüm bursadan görülmüş altı bin metrekare ye kurulu Akp li fabrika tamamen küle dönmüştür.

Aynı yarih ve saatte Bursa yıldırım da bulunan yanyana olan üç devasa gıda ve lojistik deposu eşzamanlı yakılmıştır.Biri beyaz eşya, ikisi gıda olan üç depo tamamen yanarak küle dönmüştür.

02.07.2020 tarihinde izmir gazi emirde bulunan otogalerisi yakılmıştır. İçerde çok sayıda araç bulunan otogaleri küle dönmüştür 6 araç tamamen yanmıştır

29.06.2020 tarihinde Sakarya sapanca da bulunan çatı malzemeleri üreten fabrikanın deposu yakılarak küle dönmüştür.

AŞK NERDE YAŞANIR GÖRDÜNÜZ MÜ ?

AŞK NERDE YAŞANIR GÖRDÜNÜZ MÜ ?

Aşk nerde yaşanır gördünüz mü
Kadın ve erkek kardeşlerimiz cizre bodrumlarında yakılırken aşk bodrumda yaşanır diyen kahpe faşistleri inlerinde perişan ettik
Polis asker ve faşistlerin yurdu olan Sakaryayı Kürdün intikam ve özgürlük ateşiyle kavurduk
Ne çocuklarınız ne kadınlarınız nede erkekleriniz kürt halkından daha değerlidir yüzyıldır yaşattığınız büyük acıları size yaşattıracak içinize dert koyacak gözünüzü yaşlı bırakarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız Hakettiğiniz cehennem azabını bu dünyada yaşattıracağız.

03.07 2020 tarihinde Sakaryanin hendek ilçesinde bir havai fisek fabrikasini küle döndürdük çıkan yangında binler havai fişek patlaması yaşanmış fabrika tamamen küle dönerken türkler büyük korkuya ve paniğe kapılmışlardır. Yaktığımız ateş sonucunda çevre illerden dumanlar görülmüş, çıkan dumanda kimyasal ve radyasyon etkisi olan gazlardan çoğu kişi etkilenmiştir. 

 KÜRT İNTİKAM ATEŞİ HER YERDE PARLAYACAK  

 

 KÜRT İNTİKAM ATEŞİ HER YERDE PARLAYACAK  

 Kürt halkının tarihsel ve günümüz düşmanı Türk faşizmi ve devletidir. Yüzyıllardır bu gerçek değişmedi ve bundan sonrada değişmeyecektir. Düşmanın düşmanı olalım, onlara ait olan her şeyi yakarak öfkemizin büyüklüğünü gösterelim. Fabrikalarında çıkardıkları silahlarla Kürt çocuklarını bombalıyorlar, parasıyla eğlence merkezlerinde keyif sürüyorlar, arabalarıyla Kürt katliamını kutlamak için şehirde sevinç konvoyları düzenliyorlar. Bu kadar alçak ve ahlaksız olan Türk faşistlerine onların anladığı dilden cevap vermeye devam edeceğiz. Tüm namuslu ve şerefli Kürtler eskisi gibi yürüyemeyebilir, slogan atamayabilirler ancak onların bu barbarlık çarkını bir çakmak ve kibritle yakarak cevaplarını verebilirler. Özgürlük ve intikam ateşi büyüyecek Kürdistan’ın onur nişanı olarak parlamaya devam edecektir.

 

25.06.2020 tarihinde;

*İstanbul Ümraniye Dudullu Organize sanayi bölgesinde bulunan katı atık toplama merkezi yakılarak küle dönmüştür. Altı ilçeden müdahale olmasına rağmen bu alan tamamen intikam alevlerinde kalmış ve kullanılamaz hale gelmiştir.

*İstanbul Sultanbeyli’de İntikam almak isteyen onurlu Kürt’ler 35 aracın lastiği patlatılmıştır. Düşmandan hesap sormanın  çare ,yöntem ve taktiği  için Ateşin Çocukları İnisiyatifine bakmak yeterlidir. 

*İzmir Bornova’da bulunan içinde çok sayıda park ve eğlence merkezi olan alan yakılarak külleri İzmir semalarına savrulmuştur. Kürt kanıyla eğlence düzenleyenler İntikam gününün geldiğini bilmelidir.

KİNİMİZİN BİLENMİŞ ATEŞİNDE YANACAKSINIZ !

KİNİMİZİN BİLENMİŞ ATEŞİNDE YANACAKSINIZ !

Tarihin her döneminde barbarlığınızın kurbanı olduk. Artık o dönem geçti. Bu bir intikam dövüşü yaptığınız kadar yaşayacaksınız. Sizlere rahat nefes aldıran sizin gibi olsun. Bu kavga da size aman yok. İntikamın en acısını evlerinize, araçlarınıza, iş yerlerinize, hanelerinize, yüreğinizin her zerresine yayacağız. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kendinizi kandırmaktan vazgeçin. Kürtleri asla bitiremeyeceksiniz. Bunun çok büyük bedelleri olacağını her gün size daha fazla yaşatacağız. 

23.06.2020 tarihinde Konyanın Meram ilçesinde türklere ait 4 adet aracı yaktığımız ateş ile kül ettik. Araç sahibi türkler göz yaşı ve feryat içinde araçlarını kurtarmak istemiş fakat nafile bir çaba ile araçların tümünden sadece küller esmesine mani olamamışlardır.

23.06.2020 tarihinde Bursanın Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir cam fabrikasını inisiyatif olarak tarumar ettik. Her ne kadar türk faşist medyası yangın erken söndürüldü palavraları atsa da fabrika tümden ateşler içinde kalmış ve küle dönmüştür.

24.06.2020 tarihinde Çanakkale’nin Biga ilçesinde cadde ortasında park halindeki bir aracı yakarak artık tanınamaz bir hale getirdik. Araç hurdaya dönene kadar yanmıştır.

24.06.2020 tarihinde İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir aracı ateşimizle harladık. Araçtan geriye sadece bir demir yığını kalmıştır. 

MAHŞERİNİZ ELLERİMİZDE  

MAHŞERİNİZ ELLERİMİZDE  

Yüzyıldır Türkler ülkemizi, geleceğimizi, köylerimizi ve tarihimizi yakarak sevinç ve zafer naraları atıyor. Dağ taş Kürdistan her gün bombalanıyor. Şeladıze, Ankara, Afrin, Cizre’de Kürt’ler katlediliyor. Türk faşizminden hiçbir beklentimiz yoktur, en fazla af isteyebilirler yaptıkları vahşet affedilecek değildir. Ateşin Çocukları İnisiyatifi eyleme geçecek her yurtseverin çare, yöntem ve inisiyatif bulacağı Kürt halkının inisiyatifidir. An intikam ateşini her yerde yakmak ve özgürlük için binlerce şehid veren halkımızın asla durmayacağını gösterme anıdır.                                                       

ATEŞTEN İNTİKAMIMIZIN DETAYLARI

13.06.2020 Tarihinde Antep İbrahimli mahallesinde akp işbirlikçisi iki kişinin arabaları yakılarak küle dönmüştür. İntikam alevleri artık Kürdistan ‘da akp-mhp yandaşlarına da ulaşacak ve hesap sorulacaktır.

19.06.2020 tarihinde Antep Nurdağı ilçesinde benzin yüklü bir tanker inisiyatifimizin doğal üyeleri tarafından intikam ateşiyle yakılmıştır. Tanker tamamen yanarak kullanılamaz duruma gelmiştir.

21.06.2020 tarihinde Antep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir tekstil fabrikası küle dönmüştür. Faşist Türk basını Antep’te peş peşe şüpheli yangınlar diyerek gerçeği gizlemeye çalışsa da intikam alevleri gerçeği aydınlatmıştır. Antep’te intikam ve özgürlük ateşi yakan doğal üyelerimizi selamlıyoruz.

22.06.2020 tarihinde İstanbul Samatya da bulunan Eğitim ve Araştırma Hastahanesi intikam alevleriyle yakılmıştır. Kürdistan’da halkımızı bilerek zehirleyen, hasta düşüren ve corona virüsü bilinçli şekilde yayan Akp-Mhp çetesine bir cevaptır. yangın sonucunda hastahane panikle boşaltılmış, sağlık bakanı ve valilik olayı hemen madde bağımlısı bir gencin üzerine yıkmıştır. Kürt düşmanları hasta veya ölüm döşeğinde olsun Ateşin Çocukları İnisiyatifi hesap soracaktır. Faşist Soysuz ve çetesine kalacak olan ateşten intikamımızın  sonundaki bilançoyu açıklamaktır.

22.06.2020 tarihinde Denizli Pamukkale ilçesinde faşistlere ait bir araç yakılarak küle dönmüştür.

22.06.2020 tarihinde Isparta Anadolu mahallesinde park halinde olan Kürt düşmanı şirkete ait minibüs intikam ateşiyle küle dönmüştür.

23.06.2020 tarihinde Kocaeli Dilovasında bulunan devasa suni çim üretme fabrikasını inisiyatifimizin ateşlerine teslim ettik. Yangın 3 saatte onlarca itfaiye ve başka araçların müdahelesi sonucunda zorla söndürülmüştür. Fabrikadan geriye esen yeller kalmıştır. 

 ÖZGÜRLÜK VE İNTİKAM ZAMANIDIR

 

 ÖZGÜRLÜK VE İNTİKAM ZAMANIDIR

Kürdistan halk ve tarihine saldıran, soykırım uygulayan faşist türk devleti bunu destekleyicilerinden aldığı güçle yapmakta ve sürdürmektedir.Türk devlet millet birliğinin en büyük kanunu kürt  katliamı olmuştur. Akp mhp ye sevgi selinde bulunan ve alkışlayarak destek verenler en büyük günahkarlardır. Hepside yürütülen bu vahşetin ortağı ve sorumlusudurlar.Bunlardan her yerde hesap sormak ve intikam almak zamandır. Kürt özgürlüğüne karşı olan herkesi intikam ateşinde bırakarak yaşamı haram edeceğiz.Tüm onurlu kürtler için zaman özgürlük ve intikam zamanıdır.

21.06.2020 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde bulunan  hali ateşe verdik. Bu yangında sebze hali ve çevresini büyük bir ateş sarmış. Yangın saatlerce sürmüş ve tüm Mersin den görülmüştür. 

21.06.2020 tarihinde Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunan bir belediye şantiyesinin tamamını ateşe verdik. Kürdistana kayyum atayanlara bir ders olarak yapılmıştır. Bu yangın sonucunda şantiye de bulunan onlarca belediye aracı küle dönmüştür. Burada belediyeye çok büyük  zarar vermiş bulunmaktayız. 

YAPTIĞINIZ HER TÜRLÜ VAHŞETİN HESABINI SORACAĞIZ

YAPTIĞINIZ HER TÜRLÜ VAHŞETİN HESABINI SORACAĞIZ 

Sizin alçak valileriniz Kürdistan’da her türlü vahşeti yapıp, gelip bilmem ne turistik yerde tatil yapmaktadır. Sen binlerce yıllık bir halkı vahşice öldüreceksin sonra gelip keyif çatacaksın. Bunun bir bedeli olacağını göreceksiniz. Ne size ne de o namusuz valilerinize hiçbir yerde rahat yüzü göstermeyeceğiz. Yaptığınız her zulmün karşılığını kat be kat artarak yaşayacaksınız bundan kaçışınız yok. Kürdistan’nın taşını, toprağını, ağacını ve her türlü güzelliğini yok edeceksiniz ve Kürtlerin buna sessiz kalmasını isteyeceksiniz. Her türlü turistik tesis ve mekanınız hedefimizde olacak. 

20.06.2020 tarihinde izmir in konak ilçesinde bulunan valilik binasını yaktık. Çevrede bulunan faşistler hayret ve panik içinde bu yangını izleyerek korktuklarını açıkça belli etmişlerdir. Bu Kürdistan’da vahşet yapan namussuz valilelerinize bir cevaptır. Bunun ardı gelecek ve ateşimizde kavrulacaksınız. 

20.06.2020 tarihinde Muğlanın Kuşadasında bulunan bir atık alanını çevreye zehirli gaz salımını için yaktık. Açığa çıkan zehirli duman ve gazlar türklerin kara dumanlar içinde kalmasına neden olmuştur. Kürt düşmanı Türklerin olduğu her yerde onları dumanda boğacağız.

20.06.2020 tarihinde Balıkesir’ in Edremit ilçesinde ana yolda seyir halinde bulunan bir özel otomobili ateşimizle harladık. Alev alev yanan otomobil küle dönerken çevredeki korkak türkler panik içinde sağa sola kaçışmışlardır. 

21.06.2020 tarihinde İstanbul Üsküdar ve Sultanbeyli de faşistlere ait iki araç yakılarak küle dönmüştür. Kürt düşmanlarına hiçbir yerde huzur vermeyeceğiz.

İNTİKAM ATEŞİMİZ KARADENİZE ULAŞTI 

Her nerede ve ne zaman olursa olsun, düşmana aman vermeden onlara cehennemi yaşatacağız. Yaşadığımız her saniye de, aldığımız her nefeste ruhumuzdan ve beynimizden tek bir sözcük geçecek. Bundan böyle kendi topraklarımızda nasıl bize nefes aldırmıyorsanız bizlerde sizin olduğunuz her yerde nefes aldırmayacağız.  Hepinize bundan böyle rahat yüzü yok. Dahası artarak devem edecek. Bekleyin…

17.06.2020 tarihinde Trazbon’un Akçaabat ilçesinde maddi değeri çok yüksek olan bir kereste fabrikası inisiyatifimiz tarafından dakikalar içinde küle çevrilmiştir. Bu yangında düşman çaresizce kül olan fabrikayı izlemekle yetinmişlerdir. 

17.06.2020 tarihinde Manisa’nın Kula ilçesinde seyir halindeki bir kamyonet ve içinde bulunan saman balyaları inisiyatifimiz tarafından küle çevrilmiştir. Kamyonet kullanılamaz hale gelmiştir. 

BALIKESİR EDREMİT VE İSTANBUL KARTAL’ DA İNTİKAM ATEŞİ GÜRLEŞTİ 

17.06.2020 tarihinde Balıkesir’ in Edremit ilçesinde faşist kesimlere ait bir hediyelik eşya deposunu inisiyatifimizin ateşi ile küle çevirdik. Depoda çok büyük maddi hasar oluşmuştur. 

18.06.2020 tarihinde İstanbul Kartal da bulunan çok katlı otopark intikam ateşiyle alevler gökyüzünü aydınlatmıştır. Otoparkta bulunan çok sayıda araç ve mobilya malzemesi küle dönmüştür. Ateşin Çocukları İnisiyatifi her yerde faşistlerden hesap sormaya devam edecektir.

KAHPE DÜŞMANA CEVABIMIZ İNTİKAMDIR! 

Kürdistan’ın dağını taşını yüzyıldır bombalayan ,köyleri yakarak milyonlarca kürdü göç yollarına süren katliamcı türk sömürgeciliği ve faşist destekleyicileri rahat yüzü göremeyecektir.  Çokça övündükleri ve şanlı tarih diye konuştukları tecavüz, soykırım ve Kürt katliamından başka bir şey değildir. Her onurlu Kürdistan insanı bu gerçeği bilerek yaklaşmalı ve faşizme saldırarak yok etmelidir. Kürt halkı bedeli ne olursa olsun, saldırılar ne kadar amansız olursa olsun direnecek, vuracak, yakacak ve özgür yaşamı kazanacaktır. Hiç kimse hayal görmesin, Kürdistan mutlaka özgürleşecek ve faşizmi  intikam ateşinde küle döndürecektir. Afrin’de  kürt kızı Melek ve ankara’da Barış’ı vuranlar ne kadar şeref, ahlak ve onur yoksunu olduklarını göstermişlerdir. İnisiyatif olarak çağrımız bu  şeref yoksunluğuna karşı onurlu Kürtlerin inisiyatif alarak intikam ile gereken cevabı vermeleridir. 

15.06.2020 tarihinde Balıkesir’ de faşistlere ait bir tekneyi inisiyatifimizin ateşi ile harladık. Faşistler nereye uğradıklarını şaşırmış bir halde can havli ile tekneyi kurtarmaya çalışmışlardır.

16.06.2020 tarihinde İstanbul Sancaktepe’ de bir faşiste ait lüks model bir şahsi araç inisiyatifimizce küle çevrilmiştir. Ateş söndürülemeyerek araç hurdaya çevrilmiştir. 

YAŞATTIĞINIZ TÜM ACILARIN İNTİKAMINI SİZE ÖDETECEĞİZ 

Sizler evlerinizde rahat otururken sizin destek ve arka çıktığınız, işyeri ve evlerinizin vergileri ile tepeden tırnağa öldürücü aygıtlarla donanan ordunuz polisiniz her gün ülkemizde katliam yapmaktadır. Bunun hesabını sizin burnunuzdan fitil fitil getireceğiz. Bundan sonra vergi adı altında vahşi polis ve askerlerinize destek olamayacaksınız. Bütün evlerinizi, keyif ortamlarınızı, iş yerlerinizi küle çevireceğiz.

14.06.2020 tarihinde Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan mali değeri çok yüksek olan bir mobilya atölyesini ateşe verdik. Alevlerin kısa sürede yayılması sonucu iş yeri tamamen kullanılamaz hale getirildi.

14.06.2020 tarihinde İzmir’in Urla ilçesindeki sahil şeridine bağlı bir limanı ateşe verdik. Bu yangın sonucunda onlarca itfaiye ve helikopter yangına müdahale etmiş ve yangın saatlerce devam etmiştir.

14.06.2020 tarihinde İzmir Menemen ilçesinde faşist kesimlere ait bir fabrikayı inisiyatifimizin tek çakmaklık ateşi ile küle çevirdik. Çıkan yangın mal sahiplerinin ciğerlerini yakmıştır.

KÜRTLERİ TÜRKLEŞTİRMEK İÇİN KURULMUŞ HER ŞEY HEDEFİMİZDİR

KÜRTLERİ TÜRKLEŞTİRMEK İÇİN KURULMUŞ HER ŞEY HEDEFİMİZDİR

Önce aç bırakıyorlar, sonra da türk olursan, türkçeyi iyi konuşur, ne mutlu türküm türk olduğum içinde doğruyum, çalışkanım, varlığım türk varlığına armağan olsun dersen karnın doyar, iş aş sahibi olursun üzerinden Kürdistan’da kurulan okullar ve Kürdistana gelen öğretmenler hedefimizdir. Gaziantep’ te faşist bir soykırım kurumu olan bir ortaokulu yaktık.Bundan sonra okula giden Kürt gençleri buranın türkiye değil Kürdistan olduğunu türklerin okulunu kabul etmediğini, sömürgeciliğin temelini atan öğretmenleri döverek, arabalarını yakarak, evlerini taşlayarak Kürdistan’dan kovacaklardır. Misafir diye ağırladığımız türkler bizi türkleştirmek istiyorlar. Bu sömürgeciliğin hadsizliği ve terbiyesizliğidir.Bunların insanlıktan anlayacağı yoktur. Gereksiz okulunuz, uyduruk sisteminiz ve şerefsiz öğretmenlerinizle ülkemizden defolun gidin. Kürdistan’da okul okuyan tüm Kürt gençleri okulların yakılmasından, türk faşist öğretmenlerin dövülerek, evlerinin yakılarak, onları korkutarak Kürdistan topraklarından kovulmalarından sorumlu ve inisiyatiflidir. 

11.06.2020 tarihinde Gaziantep’in Nizip ilçesinde faşist ve sömürgeci türk rejimin kürt gençlerini beyinlerini yıkadığı ve asimilasyondan geçirdiği bir ortaokul Ateşin Çocukları İnisiyatifinin hedefi olmuştur. Bundan sonra Kürdistan’daki bütün faşist eğitim kurum ve çalışanları hedefimiz olacaktır. 

11.06.2020 tarihinde İstanbul Ataşehir de bulunan bir ambalaj deposu inisiyatifimiz tarafından ateşler içinde bırakılmış. Yanan depo saatlerce söndürülememiş ve çevredeki faşistler sokaklara dökülerek panik ruh hallerini ve çaresizliklerini açığa vurmuşlardır.

SÖZ BİTTİ İNTİKAM ZAMANI

SÖZ BİTTİ İNTİKAM ZAMANI

Bizim için yapılacak ve söylenecek olan tek söz intikamdır. Düşmana hiç bir zaman hiç bir yerde rahat vermiyeceğiz. Bulunduğunuz her yerde yanmaya hazır olun. 

10.11.2020  tarihinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan bir palet fabrikası Kürdün intikam ateşinin kurbanı olmuştur. Çıkan yangın çevre de çok büyük korku ve faşistlerin panik hallerine neden olmuş maddi ve manevi olarak türklerin bunalıma girmesine neden olmuştur. 

BUNDAN SONRA DÜŞMANA RAHAT YOK! 

Bundan sonra sizler öyle evinizde oturup Kürdistan’daki katliamları keyf ile izleme, buna arka çıkma ve aşk bodrumda yaşanır diyenlere destek verme zamanınız geçti. Artık her yerde intikam ateşimizin sıcağı ile yüz yüze kalacaksınız. Daha beterini yaşamaya hazır olun.

09.06.2020 tarihinde İstanbul Maltepeye bağlı bir belediyenin atık arıtma tesisini inisitiyatifimizin ateşi ile küle çevirdik. Belediye ve itfaiye burada çaresiz halde yangını söndürmeye çalışmışlardır. Maltepe semaları inisitiyatifimizin yaktığı ateşin dumanları ile süslenmiştir. 

Yine 9 haziran tarihinde Balıkesirin Edremit Altınloluk beldesinde turistik bir yer olan alanda bulunan bir atık tesisi ateşin çocukları inisiyatifinin ateşlerine maruz bırakılmıştır. 5 saat süren yangın çevreye yoğun hava kirliliği ve maddi hasar neden olmuştur. Çevredeki faşistler korku ve panik içinde kalarak çaresizliklerini göz önüne sermişlerdir. 

YAPTIĞINIZ HER SOYKIRIMIN KARŞILIĞINI MİSLİ İLE YANARAK ÖDEYECEKSİNİZ

Vahşi düşman Kürdistanı yıkıp, yakıp kül ederken bugünlerin geleceğini bilmeliydi. Bizler her zulmünüze karşılık her yerde soluğunuzda ve en ulaşılamaz dediğiniz yerde karşınıza çıkacağız. Her bir soykırım faaliyetinizin bedelini fitil fitil burnuzdan getireceğiz. Yanmaya hazır olun. Bizi bekleyin.

08.06.2020 tarihinde Antalya Muratpaşa Balbey mahallesinde bulunan Medyum Ömer adlı faşist şahsa ait tarihi iki katlı bir bina  Hasankeyf’in talanına karşılık olarak intikam ateşimizin insafına bırakılmıştır. Ahşap Bina alev ve dumanlar içerisinde kalarak yerle yeksan edilmiştir. 

09.06.2020 tarihinde Sakaryanın Hendek ilçesinde bulunan bir geri dönüşüm tesisi ve deposu inisiyatifimiz tarafından ateşe verilmiştir. Çıkan yangın sonucunda ortalık kara dumanlarla kaplanmıştır. Bu yangında düşmana maddi manevi hasar verilmiştir. 

ADANA VE ANTALYA’ DA BİRÇOK YER YAKTIK!

    Ateşin Çocukları İnisiyatifi  özgür olmak isteyen,   düşmanın tecavüz, soykırım, işkence ve kayyumlarına karşı tepkisi olan, intikam almak isteyen, namuslu ve şerefli Kürdün;  faşist Türklerin yaşamını haram eden,  her şeyi burunlarından fitil fitil getirmek için  çare, yöntem ve taktik vermek üzerine inşa edilmiş tüm Kürt halkının inisiyatifidir. Siyasetten, sözden, Avrupa’dan, Türklerden, sosyal medyadan bir beklentiniz olmasın. Yüzyıllık Türk sömürgesinin planıdır. Geçmişte ne yapmışlarsa bugünde aynısını yapacaklardır. Kürtçe müzik dinleyeni öldürecekler , ekmeği peşinde koşanı Roboski’de olduğu gibi vuracaklar , Tahir Elçi gibi barış diyenleri de katledeceklerdir. Mezarlarımızı yıkacak, tarihimizi yok edeceklerdir. Kaç Türk kanalı yerle bir edilen mezarlarımızı gündem yaptı kaç Türk yapmayın dedi. Söz konusu Kürtler olunca en demokratı bile Hitler kesilir.

Dünya güçlüler dünyasıdır. Özgür olmayana, mücadele etmeyene,  değerlerine sahip çıkmayana, yaşam hakkı dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Ha ABD de bir siyahi ol ha Kürdistan’ da ki Kürt ol fark etmez.

 Özgürlük; dilenenin,  twitter paylaşanın, söz söyleyenin değil mücadele edenindir. Vatanı özgür olmayan her halk  her an ölümle, vahşetle yüz yüze kalacaktır. Bu temelde tüm Kürtler başta Türkiye metropolleri ve Kürdistan olmak üzere  Akp—Mhp’li faşist Türkleri, polis ve asker ailelerini gözetin. Nerede kalıyorlar, kaç  kişiler, kime selam veriyorlar, kimden alış-veriş yapıyorlar, hangi sokakta- binada oturuyorlar, hangi arabalara biniyorlar, çocukları, eşleri, akrabaları kimlerdir? Hepsinin köklerine bir kibrit çakmak şerefli ve namuslu her Kürdün görevidir. Çakmağınız varsa daha kimden ne istiyor ve bekliyorsunuz. Evlerini, arabalarını,  eşyalarını, dükkanlarını, tarlalarını, ormanlarını, arabalarını,  bağ ve bahçelerini yakın. Yaşamlarını haram edecek huzurlarını kaçıracak  her şeyi yapın. Polis ve askerler   Kürdistan ‘dan defolup gidene kadar ailelerine, akrabalarına ve destekleyicilerine cehennemi yaşatalım.

                              YAKTIĞIMIZ YERLER VE AYRINTILARI 

     05.06.2020  tarihinde Adana Seyhan ilçesinde bulunan bankamatik inisiyatifimiz tarafından yakılarak küle dönmüştür. Para kasalarını dolduran Kürt düşmanı banka baronları intikam ateşiyle daha fazla yüzleşeceklerdir. 

     

     05.06.2020  tarihinde Antalya Gazipaşa’da bulunan ve açılışını faşist  Türk dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yaptığı 21 milyon  yatırımla kurulan sözde Gazipaşa Kültür Merkezi intikam ateşiyle küle dönmüştür. Kürt halkının tarihini ve tüm kurumlarını yok etmeye çalışan, kayyumlarla faşizmi doruğa çıkaranların kültürsüzlükleri ve ahlaksızlıkları ortadır. Büyük  törenler ve haberlerle açılışını yaptıkları merkez yanınca faşist basın ‘’şok olduk, şoke eden yangın’’ manşetlerini kullanıyorlar. Ateşin Çocukları İnisiyatifi sizi her yerde şoke etmeye devam edecektir.

     06.06.2020  tarihinde Antalya Kepez’de Hasan Çevik isimli bir faşiste ait olan iki katlı market yakılmış içerisinde 6 milyonluk malzeme olan market küle dönmüştür. Devletten yardım dileyen ve ‘’yirmi yıllık yatırımım gitti’’ diye feryad edenler Kürdün binyıllık emeklerini ve ülkesinin yakılmasını unutmayacağını bilecektir. Er yada geç bunun hesabı sorulacak ve intikamı  alınacaktır.

İZMİR VE BURSA’ DA FABRİKALAR YAKTIK 

Kürt ve Kürdistan özgürlüğüne düşman olan ve akp yandaşı olan iki fabrika intikam ateşinde yanarak kül olmuştur. Ateşin çocukları inisiyatifi faşistlerin korkulu rüyası olacak ve bir gece ansızın gelerek intikam ateşini gürleştirecektir.

05.06 2020 tarihinde izmir menemen de geri dönüşüm tesisi yaktık. Tesisin bir bölümü küle dönerken siyah dumanlar menemen semalarını kaplamıştır.

05.06.2020 tarihinde Bursa inegöl mobilya saniyide bulunana ağaç işleri işleme fabrikasını yaktık. Fabrikanın en büyük bölümü olan depo bölümü küle döndü.

İSTANBUL’ DA MARMARAY HATTINI VE LÜKS ARAÇ YAKTIK 

03.06.2020 tarihinde İstanbul Bakırköy Marmaray tramvay durağı ve elektrik sistemi intikam ateşiyle küle dönmüştür.Marmaray hattında elektrik kesildiği için bir süre seferler komple durdurulmuştur. Kürt şehirlerini talan ederek yıkan faşist Akp-Mhp çetesinin övündükleri Marmaray hattı bir çakmak kıvılcımıyla işlevsiz hale gelmiştir.

 

04.06.2020 tarihinde İstanbul Kadıköy’ de bir faşistin lüks otomobili inisiyatifimiz üyelerince ateşe verilmiştir. Yanan otomobil çevrede bulunan faşistlerin paniğine neden olmuştur.  Faşistlerin bulunduğu her alanda onlara rahat vermeme sözümüzü yineliyoruz

BARIŞ ÇAKAN İÇİN İNTİKAM ATEŞİ YAKTIK 

Kürt halkının değerlerine saldıran faşistler, Kürtçe müzik dinleyen genci kalbinden bıçaklayan ve ona alkış tutup iyi olmuş diyen Kürt düşmanları hak ettikleri cevabı alacaklardır. Ateşin Çocukları İnisiyatifi tüm şehir ve kasabalarınızda sizden intikam ateşiyle hesap soracaktır. En beklemediğiniz an ve yerde faşistlerin karşısına çıkarak  İntikam yeminimizin gereğini eksiksiz yerine getireceğiz.

30.05.2020 tarihinde Balıkesir Bandırma ilçesindeki Kapıdağ Misya yürüyüş yollarında bulunan 13,5 metrelik turistik Ahşab Kuleyi ateşimizle harladık. Şimdi ve her zaman faşistlerin keyflerini kursaklarında bırakacağız.

01.06.2020 tarihinde Sakarya’nın Geyve ilçesi Orhaniye mahallesinde bulunan polis ve asker ailerinin içinde kaldığı 3 katlı binayı sadece Kürtçe Müzik dinlediği için faşistlerce katledilen Kürt Genci Barış çakan için külllere çevirdik. 

KÜRTLERİ YAKTIĞINIZ ATEŞTE YANACAKSINIZ !

KÜRTLERİ YAKTIĞINIZ ATEŞTE YANACAKSINIZ !

Kürdistan şehirlerini, köylerini yakıp yıkarken hiçbir zaman Allahû Tealaya yalvarmadınız. Kürdlerin de Allahın sevgili kulları olduğunu inkar ettiniz.Kürterin evlerini, ocaklarını, hatta Kürdlerin cenazelerini bile yakarken Allah burada yok diyordunuz, neden şimdi ateşler içinde kaldığınızda ağzınıza bile almamanız gereke yüce Rabi yardıma çağırıyorsunuz. Böyle Müslümanlık nerede görülmüş, nerede duyulmuş, Kürdün camisine namazına saygısı olmayan sizler kendi evinizde Müslümanlık taslıyorsunuz. Hiç kimseyi kandıramazsınız. Halkımıza dayattığınız ateşin yüz misli içinde cayır cayır yanacaksınız.

29.05.2020 Akşam saatlerinde İstanbul Beşiktaş’ ta bulunan lüks bir restaurantı ateşimiz ile harladık. Çıkan yangın sonucu bu iş yerini kullanılamaz hale getirdik. Yangın neticesinde birçok faşist çıkan dumandan dolayı hastaneler kaldırılmıştır. 

29.05.2020 tarihinde Mersin Tarsus ilçesinde faşist bir şahsa ait olduğu bilinen bir kişinin evi ve deposunu ateşe verdik. Çıkan yangın sonucunda bu şahsa ait maddi değeri bulunan birçok eşya ve evi ateşler içinde bırakılmıştır. 

29.05.2020 tarihinde İstanbul Tuzla askeri alan yakın bir çevrede bulunan faşistlere ait bir binayı ateşe verdik. Yangın dolayısıyla faşist çevreler büyük korku ve paniğe kapılmıştır. Bina sahiplerinin ve akp destekçisi kendini beğenmiş faşistlerin rahatı bozulmuş madddi, manevi hasar verilmiştir.

29.05.2020 tarihinde Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan bir ahşab mobilya atölyesini ateşe verdik. Atölye sahibi faşiste yüksek derecede maddi manevi zarar ve ziyan verdik. Daha yanmaya devam edeceksiniz. Bu ateşler sonunuzun başlangıçları olacak.  

FAŞİSTLERE CEHENNEM ATEŞİ YAŞATACAĞIZ

Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak her zaman ve her yerde faşistlerin rahatını bozmaya, onları cehennem ateşlerinde yakmaya söz verdik. Artık bundan sonra yaptıkları her zulmün bir karşılığı olacağını misli ile yaşayarak öğreneceklerdir.
26.05.2020 tarihinde Kırklareli’nde bulunan tarihi Hızır Bey Arastası Hasankeyfin talanına cevaben ateşler içinde bırakılmıştır. Yangında tarihi Arasta hasar görmüştür. Çevredeki faşistlerin korkulu anlar yaşamasına neden olmuştur.
27.05.2020 tarihinde Bursa Santral Garaj mahallesinde bulunan ayakkabıcılar çarşısı inisiyatifimizce ateşle harlanmıştır. Çıkan yangında çarşıda yüksek miktarda hasar verdirdik. 
27.05.2020 tarihinde İstanbul Avcılarda Akp üyesi faşistler ait olduğu öğrenilen bir plastik fabrikası yakılarak küle çevrilmiştir. Bu yangına faşist akplilere çok yüksek miktarda maddi hasar verdirilmiştir.

KÜTAHYA GEDİZ’ DE FAŞİSTLERE AİT BİR ÖĞRENCİ YURDU YAKTIK 

7 Mayıs 2020’de Kütahya’nın Gediz ilçesine bağlı Gümele köyünde bulunan özel öğrenci yurdu ateşe verildi. Yangın sonucu depo binası ve içinde bulunan araç tamamen kullanılamaz hale gelirken özel yurt sahibi büyük çapta maddi zarara uğratıldı.

Kürt düşmanı yetiştirme yuvası olan, bunun yanında çocuklara ve gençlere tecavüz mekânına dönüşen, asimilasyon ve soykırım sistemine hizmet temelinde devlete faşist –barbar elemanlar yetiştiren öğrenci yurtları hedefimizdedir. Yakma eylemlerimiz ilk ve son olmayacaktır.

6-7 MAYIS TARİHİNDE BİRÇOK YERDE DÜŞMANA AİT MEKANLARI ATEŞE VERDİK

İSTANBUL ESENYURT’ TA TEKSTİL FABRİKASI YAKTIK

04.05.2020

4 Mayıs tarihinde inisiyatifimiz üyelerince İstanbul Esenyurt’ ta bir tekstil farbikasini ateşe vermişlerdir. Çıkan yangın sonucunda tekstil fabrikası kullanılamaz hale getirilmiştir. Bu yangın faşist iş yeri sahiplerini çok yüksek miktarda maddi zarara uğratmıştır.

İSTANBUL- TUZLA DA DEZENFEKTAN FABRİKASI YAKTIK

1 Mayıs 2020’de İstanbul-Tuzla’daki OSB’de bulunan kimya fabrikası ateşe verildi. Fabrikada dezenfektan ve hijyen malzemeleri gibi kimyasal ürünler olduğu için çıkan zehirli dumanlar faşist çevreyi hastanelik etmiş ve yangın büyük çapta maddi zarar vermiştir. 

AYDIN EFELERDE JEOTERMAL SANTRALİ İŞLENEMEZ HALE GETİRLDİ

AYDIN EFELERDE JEOTERMAL SANTRALİ KULLANILMAZ HALE GETİRİLDİ

1 Mayıs 2020’de Aydın’ın Efeler ilçesinin Yılmazköy mahallesinde MB Holding adındaki özel bir firma tarafından çalışmaları yürütülen jeotermal enerji santrali değerli inisiyatifimizin üyeleri tarafından darmadağın edilmiştir. Santral çalışılamaz hale getirilerek çıkan buhar metrelerce yükseğe fışkırarak etraftaki binlerce dönümlük tarım arazileri ve zeytinlik bahçelerinin tamamına zarar vermiştir. 

2 bin 500 metre derinlikte çalışma yürüten ve enerjinin 200 derece sıcaklığı nedeniyle müdahale etmekte zorlanan faşist firma ve onun faşist destekçi patronu Muharrem Balat büyük maddi zarara uğratılmıştır.

Kürdistanı talan etmenin yanında Kürt işçilerinin emeğini de boğazına kadar sömüren Türk faşist patronlarına karşı cevabımız bununla sınırlı kalmayacaktır. Onurlu Kürt işçilerinin balyoz ve çekiçleri bütün yaşam damarlarınıza darbe olarak inecektir! 

NİSAN AYININ SON HAFTASINDA EYLEMLER GERÇEKLEŞTİRDİK VE DÜŞMANA DARBE VURDUK  İŞTE AYRINTILAR…

pastedGraphic.png
Ateşin Çocukları İnisiyatifi Eylem Açıklaması
Ateşin Çocukları İnisiyatifi Kürdistan özgür olana dek kesintisiz biçimde faşistlerin huzurunu bozacak yaptıklarını, desteklediklerini kursaklarında bırakacak ve onları perişan edecektir. Ateşin Çocukları İnisiyatifi aynı zamanda yüz yıldır süren soykırım ve vahşetinize karşı bir intikam hareketidir. Yüz yıl önce yapılanların hesabını faşizmden ve torunlarınızdan soracağımız kadar, günümüzde Kürde karşı işlediğiniz suçların ahı ateş olup sizleri kavuracaktır. Ya evinizde ya sokağınızda ya arabanızda ya ormanlarınızda ya da işyerlerinizde bir kıvılcım çıkacaktır. O zaman duyacağınız tek söz yaktığınız canların intikam selamıdır. 
Ulusal kahramanımız olan Agit İpek kardeşimizin kemiklerini postayla gönderen PTT şubeleri çalışanları, amirlerinin evleri, akrabaları, yakın dostları, karar vericilerin kendilerine ait yanabilen her şeylerini yakacağız. Başta Dersim başsavcısı Mustafa Akbaş’ın çocukları, aile çevresi, dostları ve PTT şubesine ait her şey cehennem ateşinde kavrulacaktır. 
Bu minvalde Denizli-Merkezefendi İlçesi Yenimahalle’de bulunan 4 katlı PTT ve Türk Telekom binası ateşe verilmiştir. 16 itfaiyenin tüm çabalarına rağmen PTT küle dönerek kullanılamaz hale getirilmiştir.
Hiçbir Kürt artık çaresiz değildir. Susmak ölümdür. Susmak zulmü katmerleştirmektir. Sosyal medyada verilen tepki ile düşman hizaya gelmez. Biz Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak orduyu, sömürgeciyi destekleyenleri hedefliyoruz. Bu inisiyatif sizindir, çok fazla şeye gerek yoktur. Elinizdeki çakmakla, bir kibrit çöpüyle yüreğinizi yakanların her şeylerini yakın! Bu konuda inisiyatifimizin doğal üyesi olan namuslu ve şerefli olan her Kürt için ulusal bir görevdir!
 
Eylemlerin detayları şu şekilde:
27 Nisan 2020:
İzmir’in Yeşilyurt semtinde faşistlere ait olan ve polisle çalışıp uyuşturucu satan ev ateşe verildi. Yangın evi tamamen küle çevirirken kutsal ateşimizin dumanları mahalleyi dumana boğmuş ve çevreyi panikletmiştir.
28 Nisan 2020:
* Denizli-Merkezefendi İlçesi Yenimahalle’de bulunan 4 katlı Türk Telekom ve PTT şubesi ateşe verildi. Yangın için 16 itfaiye aracı müdahale etse de uzun süre devam eden yangında PTT şubesini küle dönmüştür. 
* İstanbul-Ümraniye’deki Azade sokakta bulunan hurdalık alan ateşe verildi.  Yangının kısa sürede büyümesiyle gökyüzünü yoğun duman kaplarken yükselen alevler çevrede panik yaratmıştır.
29 Nisan 2020:
Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde bulunan mobilya fabrikası ateşe verildi. Dilovası Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan mobilya fabrikasında çıkan ve kısa sürede büyüyen yangın büyük maddi zarar oluşturmuştur.
 

İZMİR DE POLİS E YARDIM YATAKLIK EDEN UYUŞTURUCU ÇETESİ EVİ KÜLE ÇEVRİLDİ

İzmir’in Yeşilyurt semtinde faşistlere ait olan ve polisle çalışıp uyuşturucu satan ev ateşe verildi. Yangın evi tamamen küle çevirirken kutsal ateşimizin dumanları mahalleyi dumana boğmuş ve çevreyi panikletmiştir.

 

 

DENİZLİ DE PTT ŞUBESİ İNTİKAM İÇİN YAKILDI !

* Denizli-Merkezefendi İlçesi Yenimahalle’de bulunan 4 katlı Türk Telekom ve PTT şubesi  bir Kürt anneye oğlunun kemikleri posta kutusu ile gönderildiği ve  PTT denen şebekenin Kürtlerin onurunu hedeflediğinden ateşe verildi. Yangın için 16 itfaiye aracı müdahale etse de uzun süre devam eden yangında PTT şubesini küle dönmüştür. 

 

İNTİKAM ATEŞLERİNE DEVAM

* İstanbul-Ümraniye’deki Azade sokakta bulunan hurdalık alan ateşe verildi.  Yangının kısa sürede büyümesiyle gökyüzünü yoğun duman kaplarken yükselen alevler çevrede panik yaratmıştır.

 

KOCAELİ ‘ DE MOBİLYA FABRİKASI KÜRTLERİN İNTİKAM ALEVLERİNE TESLİM EDİLDİ

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde bulunan mobilya fabrikası ateşe verildi. Dilovası Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan mobilya fabrikasında çıkan ve kısa sürede büyüyen yangın büyük maddi zarar oluşturmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAKARYA DA TESİS ATEŞE VERİLDİ                                                                                                                              

Kürt katliamlarına çeşitli şekillerde destek veren Türklerin faşistliğine cevabımız her yerde size ait ne varsa küle çevirmek olacaktır. Koronaya rağmen yürüttüğünüz kirli, faşist uygulamalara karşılık bizler de her yerde durmadan sizleri kutsal ateşimizin alevleriyle kavuracağız.

 

21 Nisan 2020’de Sakarya-Erenler ilçesi Bekirpaşa mahallesinde D-100 karayolu üzerinde bulunan geri dönüm tesisini yaktık. Yangın, barbar zihniyetin şakşakçısı patronları maddi açıdan ekonomik sıkıntıya sokmuştur. Yangın sonucunda alevler kısa sürede büyürken dumanlar gökyüzünü kaplayarak faşist çevreye zehir saçmıştır.    

 

TRAFO TESİSİ CAYIR CAYIR
19-04-2020
İstanbul-Maltepe Cevizli mahallesinde bulunan ve AYEDAŞ isimli elektrik şirketine ait olan trafo yakılmıştır. Yangın sonucu patlayan trafoda çıkan alevler faşist mahalleyi karanlığa gömmüştür. Mahallenin bir süre faşistliklerinin sebep verdiği karanlıkta debeleneceği öğrenildi.
 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
   
ŞOK MARKETE ŞOK YANGIN!
19-04-2020
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 2. gelişme alanında bulunan ve yüzlerce şubesi bulunan ŞOK MARKET ZİNCİRİ deposu yakılmıştır. Kısa sürede alevlere teslim olan marketin devasa deposu küle dönmüş ve yangın faşist patronlara milyonlarca lira maddi zarar vermiştir. Çıkan dumanın gökyüzünü kapladığı yangın esnasında, dev alevler görülürken zaman zaman patlama sesleri duyulmuş ve yangın faşist çevrede büyük panik ve korku yaratmıştır.
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
ADANA SEYHANDA 3 ARAÇ YAKILDI 
19-04-2020
Adana-Seyhan Havuzlubahçe mahallesinde faşistlere ait 3 araç yakılarak kullanılamaz hale getirildi. Hurdaya dönen araçların faşist sahipleri maddi zarara uğratılmıştır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ANTALYA DA ŞİRKET DEPOSU YERLE BİR EDİLDİ
18.04.2020’de Antalya-Gazipaşa Yeni Mahalle’de belediyeye ait şirket tarafından işletilen geri dönüşüm deposu ateşe verilmiştir. 500 metrekarelik alanı kaplayan geri dönüşüm deposu, bir daha geri döndürülemeyecek kadar küle çevrilmiştir.
Halkımızın iradesini gasp ederek atadığınız kayyumlara cevap olarak bizler de Türk belediyelerine ait şirketleri yakarak gereken cevabı vereceğiz.
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE DE YANGIN
17.04.2020 Tarihinde Küçükçekmece de Kağıt Fabrikasını Yaktık. İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı Merkez mahallesinde bulunan kağıt fabrikası ateşe verilmiştir. Faşist işbirlikçi patronlara maddi zarar veren yangın, dumanlarıyla faşist çevreyi zehirlemiş ve trafiği de bir süre tıkatmıştır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FAŞİST ZENGİNLERE RAHAT YOK !
17 Nisan günü Antalya-Manavgat’taki Kum mevkiinde Brothers Five Nordic adlı 200 kişilik gezi teknesi yakılmıştır. Kısa sürede alevlere teslim olan tekne, yangını yanı başındaki Grand Linda adlı gezi teknesine de sıçratmış ve yangın sonucu her iki tekne de kullanılamaz hale gelerek hurdaya dönmüştür. Yangın sonucu turizmden gelir elde ederek barbarlığı destekleyen faşist patronlar büyük çapta maddi zarara uğratılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 

 

                                        

 
 
 
 
 
 
 

  

                            İSTANBUL DA BİR GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ CAYIR CAYIR YAKILDI

16-04-2020 tarihinde İstanbul-Zeytinburnu Maltepe mahallesinde bulunan geri  dönüşüm tesisi yakılmıştır. Kısa sürede büyüyen alevlerden çıkan dumanlar faşist çevreyi nefes alamaz hale düşürmüş ve yangın faşist patronlara büyük maddi hasar vermiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MERSİN ERDEMLİDE BİR FİRMA DEPOSU YAKILDI
16-04-2020 Mersin-Erdemli-Kumkuyu mahallesinde faşist bir üretici firma sahibi olduğu tespit edilen birine ait bir evin deposu ateşe verilmiştir. Yangın sonucu faşistin otomobili ve motorsikleti küle dönmüş ve bu faşist aileye büyük maddi hasar meydana verdirilmiştir
 
 
 
 
 
 
 
 
 İZMİR’DE FAŞİSTLER AİT ARAÇ YAKILDI 
14.04.2020’ tarihinde İzmir merkez de faşistlere ait bir otomobil ateşe verildi. Yangında otomobil hurdaya dönerek kullanılamaz hale geldi. Geliştirilen eylemde faşist odaklara maddi kayıp verdirildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ADANA SEYHAN DA YOLCU
OTOBÜSÜ YAKILDI
12 nisan günü Adana-Seyhan Aydınlar mahallesinde bir yolcu otobüsü ateşe verilmiştir. Otobüsler  yakma eylemimiz sonucu tamamen hurdaya dönmüştür. Burada çıkan yangın maddi hasar verdirmiştir.