ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

TÜRK SALDIRILARINA KARŞI BİR FABRİKA VE BİRÇOK YER ATEŞE VERİLD

TÜRK SALDIRILARINA KARŞI BİR FABRİKA VE BİRÇOK YER ATEŞE VERİLDİ

Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak Türk işgalinin her türlü saldırılarına karşı faşist şehirlerini birer ateş topu haline getireceğimizi belirttik. Kürd ve Kürdistan’a her şeyi reva gören dağlarımızı, insanlarımızı bombalayan bu katliamcı sınır bilmez düşmanı yaptıklarına bir bir pişman ettireceğiz. 21. Yüzyılın tüm tekniğini kullanan bu düşmanı dize getirmenin yolu çaktığımız kibrit ve çakmakla Türk şehirlerinde onlara ait ne varsa ateşe vermek olacaktır.Tarih boyunca Kürtleri en çok hançerleyen düşman safında yer alan işbirlikçi satılmışları da yaktığımız ateşte yakma zamanı. Kürdün özgür yaşam hakkını kabul etmeyen TC ve her soydan işbirlikçileri yakmak özgürlük ateşini yakmaktır. Ülkemizin dağında, ovasında ve de şehirlerinde bize saldıran bu azılı düşmanı intikam ateşinde yakıp küle çeviriyoruz. Her onurlu ve şerefli Kürt bulunduğu yerde Türklere ait ne varsa ateşe vererek, araçlarının lastiklerini patlatarak, camlarını kırarak, trafolarını patlatarak, huzurlarını kaçırtıp Kürdistan’daki savaşın yakıcılığını göstermeli.

Yakma Ayrıntıları;

10.02.2021 Balıkesir Gönen ilçesinde bulunan O.S.B. içindeki Andronova Metalürji Döküm ve Metal işleme tesisi A.Ş. ateşe verilmiştir.

10.02.2021 Samsun Bafra ilçesinde yük kamyoneti intikam ateşiyle yakılıp küle çevrildi.

09.02.2021 Tekirdağ Malkara ilçesinde faşist Türklerin trafoları yakılıp elektriksiz bırakılmıştır.

10.02.2021 Eskişehir’de AKp‘li Hüseyin Turan’a ait tır ateşe verilip maddi zarara uğratılmıştır.

10.02.2021 İstanbul Şişli ilçesinde Maçka’da AVM alanında intikam ateşi yaktık.

10.02.2021 Ankara Altındağ ve Bilecik Bozüyük ilçelerinde 2 metruk ev ateşe verilerek türklerin huzurları kaçırtılmıştır.

                                                                                                                     ATEŞİN ÇOCUKLARI İNİSİYATİFİ

                                                                                                                                 11.02.2021