ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

ZİNDANLAR İÇİN İKİ FABRİKA, BİR APART HOTEL VE ÜÇ EV ATEŞE VERİLDİ

ZİNDANLAR İÇİN İKİ FABRİKA, BİR APART HOTEL VE ÜÇ EV ATEŞE VERİLDİ

Zindanda Türk faşizminin zulmüne karşı açlık grevine giren kardeşlerimiz, ablalarımız ve abilerimiz sizler, zalimlerin ekmeğini ve suyunu reddederek bedenlerinizi ölüme yatırdınız. Bizde (Türk faşistlere) onlara giden ekmeği ve suyu zehir zıkkım edeceğiz.Bu çerçevede Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Organize Sanayide bulunan bir geri dönüşüm fabrikası ateşe verilerek küle çevrilmiştir. Yine Bursa’da Mobilya fabrikası intikam ateşine teslim edilerek büyük zarara uğratılmıştır. Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan apart Hotelde inisiyatifimiz çakmak çakarak birinci katını kullanılamaz hale getirmiştir. (Siz faşist Türkler zindanda direnen abilerimizin ve ablalarımızın isteklerini yerine getirmeyene kadar her gün sizleri intikam ateşi ve dumanı içinde bırakacağız.)  Ateşin çocukları inisiyatifi olarak her güne yeni intikam ateşleri ile cevap olacağız.

Yakma Ayrıntıları;

03.02.2021 Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Sanayi Organizede bulunan Geri dönüşüm fabrikası ateşe verilerek on binlerce liralık zarara uğratılmıştır.

04.02.2021 Bursa İnegöl ilçesinde faşizme ait mobilya fabrikası ateşin gazabına uğramıştır.

03.02.2021 Antalya Kepez ilçesinde bulunan bir apart Hotelin birinci katı kullanılamaz hale getirilmiştir.

05.02.2021 Amasya’da faşist Adil Karpuz’a ait ev intikam ateşine verilerek yanında bulunan ev ile beraber küle dönmüştür.

03.02.2021 Tekirdağ Çorlu’da MHP’li Salih Anar ait ev yakılarak kullanılamaz hale getirildi.

                                                                                       Ateşin Çocukları İnisiyatifi

                                                                                                          05.02.2021