ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

“KÜRT YOKTUR ÖLÜ KÜRT VARDIR” DİYENLERE CEVABIMIZ ATEŞİNİZ DAHA DA YÜKSELECEK!İzmir, Çanakkale, Sakarya, Balıkesir, Antalya’da intikam ateşleri yakıldı

“KÜRT YOKTUR ÖLÜ KÜRT VARDIR” DİYENLERE CEVABIMIZ ATEŞİNİZ DAHA DA YÜKSELECEK!İzmir, Çanakkale, Sakarya, Balıkesir, Antalya’da intikam ateşleri yakıldı

Kürdistan’ın güzel şehirlerini, ovalarını, dağlarını yıkan-talan eden faşistler, size yaşadığınız her alanda ateşin yakıcılığını hissettireceğiz. “Kürt yoktur ölü Kürt” vardır diyenlere cevabımız sizi ve o faşist zihniyetinizi intikam ateşimizle kül edip, küllerinizi de bin yıl önce geldiğiniz yere atacağız. Biz ki bu toprakların asi çocuklarıyız, gücümüzü tarihimizin kahramanlıklarından almaktayız. Nasıl ki Zin Mem’den başkasına yar olmadıysa Kürdistan’da Kürt’ten başkasına yar olmayacak. Bu gerçekliği boş bidon kafanız anlayana dek, Türkiye’nin her yerinde tek tek yaktığımız ateşle size ders vermeye devam edeceğiz.

Yakma Ayrıntıları;

18.01.2021 Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde iki işyeri Marangozhane ve Otoyıkama işletmeleri intikam ateşlerine teslim olmuştur.

16.01.2021 Antalya’nın Manavgat ilçesinde AKP’li Musa Arslan ve Ahmet Fuat Güner’e ait kaporta işletmesi içindeki 4 araçla beraber ateşin gazabına uğramıştır.

17.01.2021 İzmir’in Urla ilçesinde faşistlere ait bir villa Kürdistan’da yakılıp yıkılan evlere kurban edilmiştir.

16.01.2021 Çanakkale’nin Ayvalık ilçesinde MHP’li şahsa ait bir ev küle dönüştürülmüştür.

17.01.2021 Sakarya’nın Pamukova ilçesinde pamuk yüklü kamyon kibritin uzaktan atışı ile on ikiden vurulmuştur.

17.01.2021 İzmir Çiftlik köyde bir trafo Kürdistan’da elektriksiz bırakılan insanlarımız için ateşe verilmiştir.

17.01.2021 İzmir merkezde AKP’li şahsa ait imalathaneye ateşten selam verilmiştir.

18.01.2021 Balıkesir Ayvalık ilçesinin Fethiye mahallesinde MHP’li faşiste ait ev Kürdün intikam alevlerine teslim olmuştur.