ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

İNTİKAM ATEŞİMİZ GÜNÜMÜZ DEHAKLARININ BEYNİNDE YANACAK

İNTİKAM ATEŞİMİZ GÜNÜMÜZ DEHAKLARININ BEYNİNDE YANACAK

Türkler yüzyıllardır kürtlere her türlü zorba, faşist baskı ve zulmü reva gördüler. Beyin takımları ve pratikçi cellatları iş başında Kürdistan’ın her köy, kasaba ve şehrinde kürtlere karşı cadı avı başlatırken destekçileri ve yandaşları evlerinde oturup keyifle kürt katliamına alkış tutuyorlardı. Kürtlerin bunu unutacağını mı zannetiniz. Her gün biraz daha hırs ve öfke ile yaptığınız her katliamın hesabını dirhem dirhem soracağız. Onurlu, şerefli her Kürt yaşananlara karşı büyük intikamını ateşin çocukları inisiyatifinin perspektifleri ile almaya ant içmiştir. Düşman ateşlerden ateş beğensin. 

12.07.2020 tarihinde izmir’in belkahve tüneli girişinde bulunan bir tırı ateşe verdik. Çıkan yangın saatlerce söndürülememiş ve tır tamamen hurdaya dönmüştür.

13.07.2020 tarihinde Bilecik’ te sekiz katlı bir apartmanın çatısını inisiyatifimizin ateşine teslim ettik. Çıkan yangın çevredeki türklere büyük korku ve panik yaşatmıştır. 

13.07.2020 tarihinde İzmir’ de Gümüldür İnönü mahallesindeki geniş bir çevreyi ateşe verdik. Çıkan ateş sonucu çevre de bulunan faşistlerin evlerine kadar alevler sıçramış, türklerde büyük endişe ve paniğe neden olmuştur. 

13.07.2020 tarihinde Çanakkale Gelibolu’ da saman yüklü bir kamyonu ateşlerimize teslim ettik. Çıkan yangın sonucu kamyon saman balyaları ile birlikte küle dönmüştür. 

14.07.2020 tarihinde izmir’de Pınarbaşı Erkan geri dönüşüm tesislerini yaktığımız özgürlük ateşi ile kül ettik. Yangın sonucunda geri dönüşüm tesisi tamamen harabe olurken türklere maddi ve manevi zarar verdik.