ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

SOYKIRIM YAPANLARA KARŞI HER YERDE CEVAP VERECEĞİZ

SOYKIRIM YAPANLARA KARŞI HER YERDE CEVAP VERECEĞİZ

 

SOYKIRIM YAPANLARA KARŞI HER YERDE CEVAP VERECEĞİZ

Ülkemizin her şehrini, ovasını, ağacını, evlerimizi uçaklarla bombalayan, pervasızca saldıran soykırımcı düşmana karşı hiç kimse kürtler olarak sessiz kalacağımızı sanmasın, her saldırınıza karşı tarihsel kinimizle gerektiği gibi cevap verileceğini herkes bilmelidir. Hiç ummadığınız zaman ve mekanda sizleri cehennem ateşine teslim edeceğiz. Onurlu ve şerefli her kürdün yegane erki bu soysuzlara karşı inisiyatifimizin gösterdiği yol ve yöntemle, sıradan bir kibrit ve çakmak ile düşmanın hayatını beterden daha beter hale getirmektir. Özgürlük onur sahibi, yediden yetmişe, kadın erkek, çocuk, genç, yaşlı  inisiyatif sahibi Kürtlerin omuzları ve emekleri üzerinde var olacak yarınlarda saklıdır. 

02.07.2020 tarihinde Gaziantep’in Araban ilçesinde sap balyaları yüklü bir tır inisiyatifimizce ateşe verilerek küle döndürülmüştür.

 07.07.202 tarihinde denizli de faşist bir şahsa ait bir otomobil inisiyatifimiz üyelerince yakılmış ve hurdaya çevrilmiştir.  

07.07.2020 tarihinde izmir de seyir halindeyken bir yolcu otobüsünü küle çevirdik. İçerde korku ve panik içerisinde kalan faşist türkler ne yapacaklarını şaşırak panikle kendilerini otobüsten zorla dışarı atmışlardır. Otobüs tamamiyle yanmış geriye sadece bir hurda yığını kalmıştır. 

 08.07.2020 tarihinde, Kocaeli’nin Gebze ilçesi Pelitli Köyü Mezarlığı yanında bulunan bir geri dönüşüm tesisini ateşimizle harlayarak kül olmasını keyifle izledik. Yakılan ateş neticesinde fabrika işlenemez bir hale getirilmiştir.