ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

KÜRT İNTİKAM ATEŞİ HER YERDE PARLAYACAK

 KÜRT İNTİKAM ATEŞİ HER YERDE PARLAYACAK  

Kürt halkının tarihsel ve günümüz düşmanı Türk faşizmi ve devletidir. Yüzyıllardır bu gerçek değişmedi ve bundan sonrada değişmeyecektir. Düşmanın düşmanı olalım, onlara ait olan her şeyi yakarak öfkemizin büyüklüğünü gösterelim. Fabrikalarında çıkardıkları silahlarla Kürt çocuklarını bombalıyorlar, parasıyla eğlence merkezlerinde keyif sürüyorlar, arabalarıyla Kürt katliamını kutlamak için şehirde sevinç konvoyları düzenliyorlar. Bu kadar alçak ve ahlaksız olan Türk faşistlerine onların anladığı dilden cevap vermeye devam edeceğiz. Tüm namuslu ve şerefli Kürtler eskisi gibi yürüyemeyebilir, slogan atamayabilirler ancak onların bu barbarlık çarkını bir çakmak ve kibritle yakarak cevaplarını verebilirler. Özgürlük ve intikam ateşi büyüyecek Kürdistan’ın onur nişanı olarak parlamaya devam edecektir.

25.06.2020 tarihinde;

*İstanbul Ümraniye Dudullu Organize sanayi bölgesinde bulunan katı atık toplama merkezi yakılarak küle dönmüştür. Altı ilçeden müdahale olmasına rağmen bu alan tamamen intikam alevlerinde kalmış ve kullanılamaz hale gelmiştir.

*İstanbul Sultanbeyli’de İntikam almak isteyen onurlu Kürt’ler 35 aracın lastiğini bıçakla patlamıştır. Düşmandan hesap sormanın  çare ,yöntem ve taktiği  için Ateşin Çocukları İnisiyatifine bakmak yeterlidir. 

*İzmir Bornova’da bulunan içinde çok sayıda park ve eğlence merkezi olan alan yakılarak külleri İzmir semalarına savrulmuştur. Kürt kanıyla eğlence düzenleyenler İntikam gününün geldiğini bilmelidir.