ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

KİNİMİZİN BİLENMİŞ ATEŞİNDE YANACAKSINIZ !

KİNİMİZİN BİLENMİŞ ATEŞİNDE YANACAKSINIZ !

Tarihin her döneminde barbarlığınızın kurbanı olduk. Artık o dönem geçti. Bu bir intikam dövüşü yaptığınız kadar yaşayacaksınız. Sizlere rahat nefes aldıran sizin gibi olsun. Bu kavga da size aman yok. İntikamın en acısını evlerinize, araçlarınıza, iş yerlerinize, hanelerinize, yüreğinizin her zerresine yayacağız. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kendinizi kandırmaktan vazgeçin. Kürtleri asla bitiremeyeceksiniz. Bunun çok büyük bedelleri olacağını her gün size daha fazla yaşatacağız. 

23.06.2020 tarihinde Konyanın Meram ilçesinde türklere ait 4 adet aracı yaktığımız ateş ile kül ettik. Araç sahibi türkler göz yaşı ve feryat içinde araçlarını kurtarmak istemiş fakat nafile bir çaba ile araçların tümünden sadece küller esmesine mani olamamışlardır.

23.06.2020 tarihinde Bursanın Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir cam fabrikasını inisiyatif olarak tarumar ettik. Her ne kadar türk faşist medyası yangın erken söndürüldü palavraları atsa da fabrika tümden ateşler içinde kalmış ve küle dönmüştür.

24.06.2020 tarihinde Çanakkale’nin Biga ilçesinde cadde ortasında park halindeki bir aracı yakarak artık tanınamaz bir hale getirdik. Araç hurdaya dönene kadar yanmıştır.

24.06.2020 tarihinde İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir aracı ateşimizle harladık. Araçtan geriye sadece bir demir yığını kalmıştır.