ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

MAHŞERİNİZ ELLERİMİZDE

 MAHŞERİNİZ ELLERİMİZDE  

Yüzyıldır Türkler ülkemizi, geleceğimizi, köylerimizi ve tarihimizi yakarak sevinç ve zafer naraları atıyor. Dağ taş Kürdistan her gün bombalanıyor. Şeladıze, Ankara, Afrin, Cizre’de Kürt’ler katlediliyor. Türk faşizminden hiçbir beklentimiz yoktur, en fazla af isteyebilirler yaptıkları vahşet affedilecek değildir. Ateşin Çocukları İnisiyatifi eyleme geçecek her yurtseverin çare, yöntem ve inisiyatif bulacağı Kürt halkının inisiyatifidir. An intikam ateşini her yerde yakmak ve özgürlük için binlerce şehid veren halkımızın asla durmayacağını gösterme anıdır.                                                       

ATEŞTEN İNTİKAMIMIZIN DETAYLARI

13.06.2020 Tarihinde Antep İbrahimli mahallesinde akp işbirlikçisi iki kişinin arabaları yakılarak küle dönmüştür. İntikam alevleri artık Kürdistan ‘da akp-mhp yandaşlarına da ulaşacak ve hesap sorulacaktır.

19.06.2020 tarihinde Antep Nurdağı ilçesinde benzin yüklü bir tanker inisiyatifimizin doğal üyeleri tarafından intikam ateşiyle yakılmıştır. Tanker tamamen yanarak kullanılamaz duruma gelmiştir.

21.06.2020 tarihinde Antep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir tekstil fabrikası küle dönmüştür. Faşist Türk basını Antep’te peş peşe şüpheli yangınlar diyerek gerçeği gizlemeye çalışsa da intikam alevleri gerçeği aydınlatmıştır. Antep’te intikam ve özgürlük ateşi yakan doğal üyelerimizi selamlıyoruz.

22.06.2020 tarihinde İstanbul Samatya da bulunan Eğitim ve Araştırma Hastahanesi intikam alevleriyle yakılmıştır. Kürdistan’da halkımızı bilerek zehirleyen, hasta düşüren ve corona virüsü bilinçli şekilde yayan Akp-Mhp çetesine bir cevaptır. yangın sonucunda hastahane panikle boşaltılmış, sağlık bakanı ve valilik olayı hemen madde bağımlısı bir gencin üzerine yıkmıştır. Kürt düşmanları hasta veya ölüm döşeğinde olsun Ateşin Çocukları İnisiyatifi hesap soracaktır. Faşist Soysuz ve çetesine kalacak olan ateşten intikamımızın  sonundaki bilançoyu açıklamaktır.

22.06.2020 tarihinde Denizli Pamukkale ilçesinde faşistlere ait bir araç yakılarak küle dönmüştür.

22.06.2020 tarihinde Isparta Anadolu mahallesinde park halinde olan Kürt düşmanı şirkete ait minibüs intikam ateşiyle küle dönmüştür.

23.06.2020 tarihinde Kocaeli Dilovasında bulunan devasa suni çim üretme fabrikasını inisiyatifimizin ateşlerine teslim ettik. Yangın 3 saatte onlarca itfaiye ve başka araçların müdahelesi sonucunda zorla söndürülmüştür. Fabrikadan geriye esen yeller kalmıştır.