ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

ÖZGÜRLÜK VE İNTİKAM ZAMANIDIR

 ÖZGÜRLÜK VE İNTİKAM ZAMANIDIR

Kürdistan halkın, tarihine saldıran ve soykırım uygulayan faşist türk devleti bunu destekleyicilerinden aldığı güçle yapmakta ve sürdürmektedir.Türk devlet millet birliğinin en büyük kanunu kürt  katliamı olmuştur. Akp mhp ye sevgi selinde bulunan ve alkışlayarak destek verenler en büyük günahkarlardır. Hepside yürütülen bu vahşetin ortağı ve sorumlusudurlar.Bunlardan her yerde hesap sormak ve intikam almak zamanıdır. Kürt özgürlüğüne karşı olan herkesi intikam ateşinde bırakarak yaşamı haram edeceğiz.Tüm onurlu kürtler için zaman özgürlük ve intikam zamanıdır.

21.06.2020 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde bulunan  hali ateşe verdik. Bu yangında sebze hali ve çevresini büyük bir ateş sarmış. Yangın saatlerce sürmüş ve tüm Mersin den görülmüştür. 

21.06.2020 tarihinde Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunan bir belediye şantiyesinin tamamını ateşe verdik. Kürdistana kayyum atayanlara bir ders olarak yapılmıştır. Bu yangın sonucunda şantiye de bulunan onlarca belediye aracı küle dönmüştür. Burada belediyeye çok büyük  zarar vermiş bulunmaktayız.