ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

YAPTIĞINIZ HER TÜRLÜ VAHŞETİN HESABINI SORACAĞIZ

YAPTIĞINIZ HER VAHŞETİN HESABINI SORACAĞIZ 

Sizin alçak valileriniz Kürdistan’da her türlü vahşeti yapıp, gelip bilmem ne turistik yerde tatil yapmaktadır. Sen binlerce yıllık bir halkı vahşice öldüreceksin sonra gelip keyif çatacaksın. Bunun bir bedeli olacağını göreceksiniz. Ne size ne de o namusuz valilerinize hiçbir yerde rahat yüzü göstermeyeceğiz. Yaptığınız her zulmün karşılığını kat be kat artarak yaşayacaksınız bundan kaçışınız yok. Kürdistan’nın taşını, toprağını, ağacını ve her türlü güzelliğini yok edeceksiniz ve Kürtlerin buna sessiz kalmasını isteyeceksiniz. Her türlü turistik tesis ve mekanınız hedefimizde olacak. 

20.06.2020 tarihinde izmir in konak ilçesinde bulunan valilik binasını yaktık. Çevrede bulunan faşistler hayret ve panik içinde bu yangını izleyerek korktuklarını açıkça belli etmişlerdir. Bu Kürdistan’da vahşet yapan namussuz valilelerinize bir cevaptır. Bunun ardı gelecek ve ateşimizde kavrulacaksınız. 

20.06.2020 tarihinde Muğlanın Kuşadasında bulunan bir atık alanını çevreye zehirli gaz salımını için yaktık. Açığa çıkan zehirli duman ve gazlar türklerin kara dumanlar içinde kalmasına neden olmuştur. Kürt düşmanı Türklerin olduğu her yerde onları dumanda boğacağız.

20.06.2020 tarihinde Balıkesir’ in Edremit ilçesinde ana yolda seyir halinde bulunan bir özel otomobili ateşimizle harladık. Alev alev yanan otomobil küle dönerken çevredeki korkak türkler panik içinde sağa sola kaçışmışlardır. 

21.06.2020 tarihinde İstanbul Üsküdar ve Sultanbeyli de faşistlere ait iki araç yakılarak küle dönmüştür. Kürt düşmanlarına hiçbir yerde huzur vermeyeceğiz.