ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

KAHPE DÜŞMANA CEVABIMIZ İNTİKAMDIR

Kürdistan’ın dağını taşını yüzyıldır bombalayan ,köyleri yakarak milyonlarca kürdü göç yollarına süren katliamcı türk sömürgeciliği ve faşist destekleyicileri rahat yüzü göremeyecektir.  Çokça övündükleri ve şanlı tarih diye konuştukları tecavüz, soykırım ve Kürt katliamından başka bir şey değildir. Her onurlu Kürdistan insanı bu gerçeği bilerek yaklaşmalı ve faşizme saldırarak yok etmelidir. Kürt halkı bedeli ne olursa olsun, saldırılar ne kadar amansız olursa olsun direnecek, vuracak, yakacak ve özgür yaşamı kazanacaktır. Hiç kimse hayal görmesin, Kürdistan mutlaka özgürleşecek ve faşizmi  intikam ateşinde küle döndürecektir. Afrin’de  kürt kızı Melek ve ankara’da Barış’ı vuranlar ne kadar şeref, ahlak ve onur yoksunu olduklarını göstermişlerdir. İnisiyatif olarak çağrımız bu  şeref yoksunluğuna karşı onurlu Kürtlerin inisiyatif alarak intikam ile gereken cevabı vermeleridir. 

15.06.2020 tarihinde Balıkesir’ de faşistlere ait bir tekneyi inisiyatifimizin ateşi ile harladık. Faşistler nereye uğradıklarını şaşırmış bir halde can havli ile tekneyi kurtarmaya çalışmışlardır.

16.06.2020 tarihinde İstanbul Sancaktepe’ de bir faşiste ait lüks model bir şahsi araç inisiyatifimizce küle çevrilmiştir. Ateş söndürülemeyerek araç hurdaya çevrilmiştir.