ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

KÜRTLERİ YAKTIĞINIZ ATEŞTE YANACAKSINIZ!

KÜRTLERİ YAKTIĞINIZ ATEŞTE YANACAKSINIZ !

Kürdistan şehirlerini, köylerini yakıp yıkarken hiçbir zaman Allahû Tealaya yalvarmadınız. Kürdlerin de Allahın sevgili kulları olduğunu inkar ettiniz.Kürterin evlerini, ocaklarını, hatta Kürdlerin cenazelerini bile yakarken Allah burada yok diyordunuz, neden şimdi ateşler içinde kaldığınızda ağzınıza bile almamanız gereke yüce Rabi yardıma çağırıyorsunuz. Böyle Müslümanlık nerede görülmüş, nerede duyulmuş, Kürdün camisine namazına saygısı olmayan sizler kendi evinizde Müslümanlık taslıyorsunuz. Hiç kimseyi kandıramazsınız. Halkımıza dayattığınız ateşin yüz misli içinde cayır cayır yanacaksınız.

29.05.2020 Akşam saatlerinde İstanbul Beşiktaş’ ta bulunan lüks bir restaurantı ateşimiz ile harladık. Çıkan yangın sonucu bu iş yerini kullanılamaz hale getirdik. Yangın neticesinde birçok faşist çıkan dumandan dolayı hastaneler kaldırılmıştır. 

29.05.2020 tarihinde Mersin Tarsus ilçesinde faşist bir şahsa ait olduğu bilinen bir kişinin evi ve deposunu ateşe verdik. Çıkan yangın sonucunda bu şahsa ait maddi değeri bulunan birçok eşya ve evi ateşler içinde bırakılmıştır. 

29.05.2020 tarihinde İstanbul Tuzla askeri alan yakın bir çevrede bulunan faşistlere ait bir binayı ateşe verdik. Yangın dolayısıyla faşist çevreler büyük korku ve paniğe kapılmıştır. Bina sahiplerinin ve akp destekçisi kendini beğenmiş faşistlerin rahatı bozulmuş madddi, manevi hasar verilmiştir.

29.05.2020 tarihinde Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan bir ahşab mobilya atölyesini ateşe verdik. Atölye sahibi faşiste yüksek derecede maddi manevi zarar ve ziyan verdik. Daha yanmaya devam edeceksiniz. Bu ateşler sonunuzun başlangıçları olacak.