ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

BARBARLIĞINIZI ATEŞTE YAKACAĞIZ

  Türk devleti ve destekleyicileri kürdün kanını dökerek ,köylerini ve şehirlerini  yıkarak ,yaralı insanların üzerine benzin döküp yakarak düşmanlığını ve barbarlık düzenini sürdürmeye çalışıyor. Yüzyılın intikam yemini olan Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak Kürt düşmanlarından intikam alıp hesap sormaya devam edeceğiz. Tüm onurlu Kürtler bu faşist düzene karşı inisiyatifimizin doğal üyeleri olarak bulunduğunuz her alanda faşistlere ait olan ne varsa yakarak intikam ateşini gürleştirin. Akp ve Mhp’li herkes bu öfkenin karşısında titreyecek ve hesap zamanının geleceğini bilecektir. Kürdistan’da haykırılacak ve gereği yerine getirelecek büyük yemin ve andımıza katılın.                                                                                                              
24.05.2020 tarihinde Mersin Silifke ilçesinde bulunan Seka Kağıt Fabrikasını 1.300 dönüm arazide kurulu fabrikanın 300 dönümlük kısmı intikam ateşinde küle dönmüştür.
25.05.2020 tarihinde Aydın Germencik ilçesi Turanlar mahallesin de bulunan ve bir faşiste ait olan saman deposu inisiyatifimizin doğal üyeleri tarafından küle çevrilmiştir. İntikam alevlerinin çevre ilçelerden de görülmüş ve 600 ton saman küle dönmüştür.
25.05.2020 tarihinde İstanbul Esenyurt ilçesi Çınar mahallesinde bulunan koru parkı inisiyatifimizin doğal üyeleri tarafından yakılmıştır. Akp’nin paralı bekçilerinin koruduğu  ve polislerinin işkence  yeri olan koru parkı alevler içinde kalarak küle dönmüştür.