ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

AN SÖZLERİN DEĞİL ATEŞİN DİLE GELECEĞİ ANDIR

Kürdistanda bu azgın ve vahşi düşman gerçeğine karşı öyle sözle, siyasetle bir yere bir varılamayacağı faşizmin kürdistandaki her türlü pratiği ile açığa çıkmıştır. Bundan dolayı biz ateşin çocukları inisiyatifi olarak yediden yetmişe,kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı bir kibrit çöpü, bir çakmak alevi yakacak dirayeti olan her namuslu, onurlu Kürt yurtseverine çağrımız şudur; Kürdün kemiklerine bile tahammülü olmayan her türlü pasifleştirme, varolanı kabul ettirme, düşmanın hunhar gerçeğine entegre etme kirli politikalarını bizlere reva gören bu faşist akp ye karşı  binyılların direniş ve özgürlük ateşini düşmanın beyninde yakmaya, hesap sormaya, bu alçak düşmanın sadece bu dilden anladığını önemle belirtiyor, her onurlu kürt ferdine ateşten intikamın yeni geleceğimizi şekillendireceğini bildiriyoruz. Bunun içindir ki düşmandan dost gibi davranmasına ummak, demokrasi barış söylemlerine kanmak sadece kör aptallıktır. Ateşin konuştuğu yerde sözün bir anlamı olmayacağını hergün biraz daha fazla beyinlerinini yakarak bu düşmana göstereceğiz.  

18.05.2020 tarihinde Muğla-Datça da mhp’li bir faşistin otelini küle çevirdik. 

19.05.2020 tarihinde Manisa Yunusemre ilçesinde faşistlere ait bir motorsiklet ile bir servis münübüsü ateşimizle harlanmıştır. 

20.05.2020 tarihinde Ankaranın Sincan  ilçesinde,Anadolu Organize Sanayi bölgesinde bulunan sağlık bakanlığına malzeme üreten akp yandaşı bir fabrika ve ayrıca deposunu kullanılmaz hale getirmiş faşist kesimlere çok büyük maddi hasar vermiş bulunmaktayız. Yine aynı tarihte Adanın Merkez  Sarıçam ilçesinde bulunan Kürt düşmanı bir faşistin aracanı küle çevirdik.

21.05.2020 tarihinde Kocaeli Dil Ovasında Küçük Mermerciler sanayi sitesinde bulunan akpnin savaş kasasına özel olarak çalışan asansör sistemleri ve parçaları üreten bir sanayi fabrikası cayır cayır yakılmıştır.