ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

ATEŞİMİZ SİZİ KÜLE ÇEVİRECEK!

SÖZ BİTTİ ŞİMDİ İNTİKAM ZAMANI !

Cizrede insanları yakmayı ve başında yamyamlar gibi dönmeyi zafer sayan türk faşistlerine ait olan herşey Kürdün intikam ateşiyle yüzleşecektir. En fazla bitirdik dediğiniz anda ve yerde karşınıza çıkacağız.Kürt halkını ve tarihine saldırdıkça intikam alevlerinin içinde kalarak bizi hatırlayacaksınız. Yakılan köylerimizin ve yaşamlarımızın hesabını sormak namuslu ve şerefli her Kürd`ün yekane görevidir. Başta türk metropollerinde sürgünde yaşayan tüm onurlu Kürtler, halkımızın özgürlük aşkıyla büyüyen gençleri, dünyanın hayranlıkla izlediği kahraman Kürt kadınlarını bu vahşete karşı insiyatif alarak Akp-Mhp yandaşlarına zarar vermeye, katliam ve zindanlarla bizi bitirmeye çalışan türk faşistlerinden intikam almaya çağırıyoruz.

EN SON YAKTIĞIMIZ YERLER

17.05.2020 tarihinde İzmir İnkılap mahallesinde İzban toplu taşıma yeri yakılmıştır. Birkaç saat boyunca tren seferleri kesintiye uğratılmıştır.
18.05.2020 tarihinde Antalya-Serik ilçesi Belen turizm merkezi yolunda bulunan bir mobilya atölyesinin deposu yakılmıştır. Depo ve içerisinde bulunan kamyonlar küle dönmüştür.
18.05.2020 tarihinde Kocaeli-Şekerpınar organize sanayi bölgesinde polis ve ailelerinin uğrak yeri olan bir restaurant yakılmıştır. İntikam alevlerimiz restauranttan geriye küle dönmüş bir enkaz bırakmıştır.
18.05.2020 tarihinde Eskişehir EMKO sanayi bölgesinde bulunan fabrika ve deponun tamamı yanarken geriye kalanlarıda itfaiye müdahale ederken sökerek küle dönmesine katkıda bulunmuştur. Akp destekçisi fabrikanın yerinde rüzgarın savurduğu küller kalmıştır.