ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

DÜŞMAN ATEŞLERDEN ATEŞ BEĞENSİN

HER YERDE DÜŞMANA BÜYÜK DARBE VURUYORUZ

Kayyuma Karşı Kayyum Atayacağız.

Kürdistan’da demokrasi ve siyasetle hiçbir şey hallolamaz. Özgürlüğün demokrasi siyaset ve sloganlarla gelmeyeceğini her gün görüyoruz. Kayyumlara karşı Kayyum atamak sözümüzdür. Türk devleti düşmandır ve yüzyıldır düşmanlığını yapıyor. Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak düşmanın düşmanı olmasını bileceğiz. Ülkesinin özgürlüğünü namusu gören Kürt kadını namluların gölgesinde büyüyen Kürt çocuğu Kürt tarihinin intikam ateşi olan Kürt gençliği kutsal vatan toprağına binlerce çocuğunu feda eden babalarımız Kürdistan ülkesinin şeref ve namusu için kanıyla toprağı sulayan yiğitlerimiz için tüm Kürtleri özellikle türk metropollerindeki Kürtleri küçük büyük az çok demeden İNTİKAM almaya ve hesap sormaya çağırıyoruz.

İnisiyatifimiz Adana yüreğir de ticari bir taksi Kocaeli Düzce de orman ürünleri üreten bir fabrika ve Bursa İnegöl de bir araç bakım servisini ve içindeki 5 aracı yakıp kayyum atadık.

12.05.2020 tarihinde 

İnisiyatifimizin doğal üyeleri tarafından Adananın Yüreğir ilçesinde faşistlere ait olan bir ticari araç benzin dökerek yakmıştır. Yangında araç tamamen tasfiye olurken çevrede korku dolu anlar yaşanmıştır.

14 Mayıs 2020 tarihinde 

Düzce’nin Beyköy Beldesindeki 1. Organize Sanayi Sitesi’nde bulunan orman ürünleri fabrikasını yaktık. Kutsal alevlerimizden çıkan dumanlar çalışanların bazılarını hastanelik etmiş ve yangın sonucu AKP’li patronlar büyük zarara uğratılmıştır. 

15 Mayıs 2020 tarihinde 

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Metal Sanayi’nde faaliyet gösteren araç bakım servisini ateşe verdik. Çıkan yangında 5 otomobil hasar görürken servisin AKP destekçisi de büyük maddi zarara uğrattık.