ÎNÎSIYATÎFA ZAROKÊN AGIR

BURSA VE SAKARYA DA DÜŞMANA AİT FABRİKA VE ÇİFTLİK YAKILDI

Ateşin Çocukları İnisiyatifi bu düşmandan, ona oy verenlerden, selam verenlerden,  yıkılan beş bin köyümüzün hesabını soran, Cizre’de yakılan kardeşlerimizin intikam ateşi olan namuslu ve şerefli herkesin inisiyatifidir. Tekirdağ-Çorlu’da inisiyatifimizin değerli doğal üyeleri düşmanın engelleyemeyeceği zengin yöntemlerle sürekli yapılabilecek bir tarzla onlarca aracın lastiğini patlatarak düşmana ve destekleyicilerine zarar vermiş, aynı zamanda inisiyatifin tüm üyelerini Çorlu’dan selamlayan duvar yazılamaları yapmışlardır. Nerede olurlarsa olsunlar yüreğinde ülke, ulus ve özgürlük ateşi olan herkes inisiyatiflidir. Ellerinden ne geliyorsa namus ve şeref borcu olarak yerine getireceklerdir. Unutmayalım ki, Ateşin Çocukları İnisiyatifi Türkiye’nin her yerinde yüz yıllık intikam alacaktır.

Terörist Türk devletinin Kürdistan zenginliğini çalarak faşistlere verdiği serveti rahat kullanamayacaklar, milli ve yerli huzurları Kürdün intikam ateşiyle kavrulacaktır. 

12 Mayıs 2020:

  • Bursa-Ankara yolunda bulunan bir mobilya fabrikası ateşe verildi. Kısa sürede büyüyen alevler panik yaratırken çıkan dumanlar bazı görevlileri hastanelik etti. Yangın sonucunda AKP destekçisi patronlara maddi zarar verildi. 
  • Sakarya’nın Hendek ilçesinde Cevdet Kocabıyık adlı AKP’li birine ait bir fabrika yakılarak küle çevrilmiştir. Kürdün tüm yaşam alanlarını zindana dönüştüren AKP ve MHP’ye oy verenlerine destekçilerine her yerde yaşamı zehir etmek sözümüzdür.